Partnerzy

UTP

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy jest uczelnią o 65-letniej tradycji. Dzięki rozwijaniu możliwości edukacyjnych UTP konsekwentnie wzbogaca swoją ofertę o nowe kierunki studiów. Obecnie Uniwersytet oferuje 29 kierunków inżynierskich i 3 licencjackie. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy prowadzi wiele inicjatyw ukierunkowanych na lokalną społeczność. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Uniwersytet Dziecięcy i Uniwersytet Trzeciego Wieku.

 

Logo_DMG_MORI_Polska

DMG MORI to japońska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą obrabiarek, urządzeń i systemów. Od momentu powstania w 1948 roku stała się jedną z największych i firm z tego sektora. Główne produkty firmy to obrabiarki sterowane numerycznie. Posiada około 160 000 instalacji na całym świecie. Firma ma 29 filii i zatrudnia globalnie około 4000 osób.

 

Healthcare logo2

DELCAM jest jednym z wiodących światowych dostawców zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM dla przemysłu. Firma od roku założenia – 1977 stale się rozwija. Po wstępnej fazie badawczej na Cambridge University w Wielkiej Brytanii, jest teraz największym dostawcą oprogramowania wspomagającego projektowanie i produkcję w Wielkiej Brytanii. Dzięki odbiorcom w Ameryce Północnej, Europie i Azji oprogramowanie Delcam jest używane przez ponad 50,000 firm i organizacji w ponad 80 krajach.

 

HEIDENHAIN_klein

Początki firmy sięgają założonego przez Wilhelma Heidenhaina w 1889 roku przedsiębiorstwa trawienia metalu w Berlinie, produkującego szablony, tablice, podziałki i skale. Od połowy lat siedemdziesiątych firma HEIDENHAIN stała się ważnym producentem techniki sterowniczej i napędowej dla obrabiarek.  Od momentu wznowienia działalności w 1948 roku, w Traunreut, firma HEIDENHAIN dostarczyła na rynek ponad 6 milionów liniałów pomiarowych, ponad 15 milionów przetworników obrotowo-impulsowych oraz do pomiaru kąta, 500 000 odczytów cyfrowych i  blisko 260 000 sterowań TNC.

Copyright © 2016 CIW